צימרים לפי שעות בחוסן

צימרים לפי שעות בחוסן חוסן הינו ישוב בצפון ארץ ישראל, הוא חלק מהמועצה האזורית מעלה יוסף, קרוב למעלות תרשיחא. חוסן נמצא בגובה של ארבע מאות וארבעים מטר מעל גובה פני הים. בשנת 1949 הוקם ישוב חוסן בעזרת חברי תנועת חירות על חלק מאדמות הכפר הערבי סוחמאתא אשר ננטש במהלך מלחמת העצמאות.

 

הישוב חוסן נקרא בהתחלה נחלת שלמה על זכר שלמה בן יוסף, חבר האצל שהוציאו אותו להורג הבריטים. השם החדש שניתן לחוסן מציין את חוסנו של צבא הגנה לישראל אשר התגלה במבצע חירם. הרב יצחק לוי מכהן כרב הישוב של ישוב חוסן. מה יש להציע ל מלונות לפי שעות בחוסן? חדרים לפי שעות בחוסן תפסו תאוצה בזמן האחרון והביקוש להם הינו רב ביותר, צימרים לפי שעות בחוסן מהווה חלופה נהדרת לזוגות אשר מבקשים את נפשם לכמה שעות של רגשות אהבה יחדיו, לחגיגת יום הולדת, יום נישואין או אפילו סתם התאווררות קלה מן השגרה היום יומית, ללא ילדים גדולים וללא טרדות היום יום המעיקות כל כך.

 

היתרונות של חדרים לפי שעות בחוסן הינם הן הזמינות והן המחיר. רוב החדרי נופש הקונבנציונליים ובתי המלון מחייבים אתכם להגיע בשעה ספציפית ולעזוב בשעה ספציפית והמחיר בהתאם גבוה באופן יחסי, אבל מלונות לפי שעות בחוסן מאפשרים לכם להגיע מתי שאתם מעוניינים ולעזוב גם מתי שאתם מעוניינים, אפילו לאחר שעתיים שלוש, לבחירתכם החופשית ולשלם רק עבור השהייה שלכם בצימר.

 

צימר לפי שעות יעלה לכם בין מאה חמישים שקלים חדשים ל- שלוש מאות ₪ בלבד, כאשר בצימר קונבנציונלי תשלמו עבור לילה לא פחות מאשר ארבע מאות וחמישים עד חמש מאות שקלים חדשים לפחות, אם לא יותר... לילה משעות הערב עד שעות הבוקר יעלה לכם בין מאתיים חמישים לשלוש מאות שקלים בלבד. טווח המחירים של חדרי נופש זולים אשר מושכרים לפי שעות, וכן מלונות אשר מציעים חדרים לפי שעות, הינו רחב, אם כי אינו עובר בדרך כלל את טווח כמה מאות השקלים.

 

תלוי ברמת היוקרה של החדר אירוח או המלון. ברוב המלונות יסכימו להשכיר לכם חדר אירוח לפי שעות, אבל ידרשו מינימום של שעתיים ואפילו שלוש.

אין כמו הצפון הירוק בו נופים קסומים ומרהיבים ביופיים,אטרקציות מאתגרות לכל המשפחה והכי חשוב צימרים יוקרתיים מאובזרים בקפידה. היום בצפון הארץ תוכלו למצוא מגוון צימרים בצפון המיועדים לכל אירוע ונופש ובעיקר למשפחות ולזוגות. אם אתם מחפשים מקום לחופשה משפחתית
להתעורר מציוץ הציפורים, לפתוח את החלון בבוקר כשלנגד עינכם הר מכוסה כולו ירוק, להרגיש כמו באירופה אך להישאר בישראל... אם אתם מחפשים מקום לחוות בו רומנטיקה, מקום בו תוכלו באמת להתנתק מכל דאגה ולהקדיש את הזמן לזוגיות שלכם, ליהנות מכל שנייה, בשקט ובשלווה – ח