חדרי אירוח לפי שעות בתלמי בילו

חדרי אירוח לפי שעות בתלמי בילו האוכלוסייה של תלמי בילו היא אוכלוסייה מבוגרת בעיקרה , אשר מונה למעלה משלוש מאות תושבים, בהם כשבעים ילדים גדולים, מאה וחמישים בני נוער, ומאה ושמונים מבוגרים. אוכלוסיית תלמי בילו הינה אוכלוסייה מעורבת חילוניים ודתיים, אשר שומרת על מסורת וערכים, כך שגם החילוניים באוכלוסייה נוהגים לבקר בבית כנסת ושומרי שבת ברובם.

 

בשנת 1950 הוקם ישוב תלמי בילו, בעזרת קבוצת עולים מהמדינות רומניה וכורדיסטאן. במרוצת השנים הצטרפו אל הישוב עולים ממדינות נוספות ומרחבי המדינה, וכאמור כיום מונה הישוב למעלה לשלוש מאות תושבים. ישוב תלמי בילו הינו ישוב מעורב כאשר ביצע בעבר תהליכים של הרחבה קהילתית להרחבת אוכלוסיית הישוב, ובכוונתו לבצע הרחבה קהילתית נוספת אשר תאפשר כניסה של תושבים צעירים ופעילים למושב.

 

מדוע כדאי לשכור חדרי אירוח לפי שעות בתלמי בילו? בעבר חדרי אירוח לפי שעות בתלמי בילו היה להם סטיגמה של הגלובוס התחתון, של עבריינים בעיקר, אך במרוצת השנים הבינו זוגות צעירים ומבוגרים כי יש הרבה יתרונות שעומדים מאחורי השכרת צימרים לפי שעות בתלמי בילו ואז החלו להגיע בהמוניהם זוגות שמחפשים בקוצר רוח אזור לממש את אהבתם והרומנטיקה כאשר בבית שלהם אין להם מספיק דיסקרטיות לכך.

 

צימרים לפי שעות בתלמי בילו שמים דגש רב על אסתטיות ואסתטיקה, וזאת בשל העובדה שהתחלופה היא מסיבית ורבה במקומות אלה. החדר אירוח מפנק מאוד והוא נותן לכם אמבט זרמים רומנטי, חדר אירוח רחצה עשיר, מטבחון וערכת קפה טורקי, פינת ישיבה, טלוויזיה ואינטרנט ועוד מבחר פינוקים. מגוון אטרקציות שמציעה תלמי בילו - * חמרא – סטודיו לקרמיקה, מבחר עיצובים ועבודות יד מיוחדות, ביכולתכם לראות את תהליכי הייצור ואף לרכוש עבודות מקוריות.

 

* אל היען – חוות יענים, בה תוכלו אף להשתלב במגוון פעילויות ייחודיות אשר מחברות בין החורש לבין האדם. * אדמאמא – מרכז הדרכה בו ביכולתכם ללמוד על החורש מהיבט אקולוגי. זוגות אשר מסוקרנים להגיע למרכז העניינים ועדיין להרגיש מנותקים מן הגלובוס, ולכיף מהרוגע הדרומי, רגיל תשכירו חדרים דיסקרטיים לפי שעות בתלמי בילו – צימרים לאירוח של זוגות, חדרי נופש דיסקרטיים עם המון נינוחות ושלווה, אך ביחד עם זאת, אטרקציות ומקומות בילוי במרחק נגיעה.

צימרים בתלמי בילו צימרים בדרום אחוזה מפוארת בדרום במושב תלמי ביל'ו הממוקם בנגב הצפוני, ליד צומת בית קמה, 5 דקות מאופקים, 20 דקות מבאר שבע ואשקלון. אחוזת דן מציעה 6 צימרים מרהיבים ומעוצבים, כל צימר מעוצב בסגנון שונה וייחודי על מנת להעניק לכם חווייה מרגשת
חדרים לפי שעה דיוז דרום מי מאתנו לא אוהב צימרים? מי מאתנו לא אוהב נופש, חופש, זמן חופשי ? אין אחד שיסרב להצעה שכזו. אבל אם נודה על האמת כולנו מחכים לחופש הקיץ המיוחלת ויש גם כאלה שגם זה לא אומר להם כלום. מבחינתנו נופש זה לקחת כמה ימי חופשה מהעבודה, למצוא