מלונות לפי שעות באשקלון

מלונות לפי שעות באשקלון אשקלון נזכרת לראשונה בכתבי המארות המצריים מן המאה התשע עשרה לפני הספירה.

 

ראשיתה לפני כ- חמשת אלפים שנה והיא נחשבת לאחת הערים העתיקות בגלובוס אשר היו ערש התרבות האנושית. הודות למצבה האסטרטגי היוצא דופן מילאה אשקלון תפקיד חשוב בהיסטוריה העתיקה של המזרח. המצרים הכירו בחשיבותה וכיבושה חקוק כתמונה על פני קיר מקדש מימי רעמסס השני. בתקופת המקרא הייתה אשקלון אחת מחמש הערים החשובות של הפלשתים לאורך מישור החוף. בספר שופטים א' י"ח נאמר אומנם כי שבט יהודה לכד את אשקלון, אך למעשה נשארה העיר בידי הפלשתים.

 

בימי שפוט השופטים ירד שמשון הגיבור לאשקלון והכה שם שלושים איש, ועד היום קשורים מקומות באשקלון בשמותיהם של שמשון הגיבור ודלילה אהובתו הפלשתית. כאלף שנים לפני הספירה בנפול שאול המלך ובניו בגלבוע, במלחמתם בפלשתים, קונן דוד את קינתו המפורסמת: "הצבי ישראל על במותיך חלל... אל תגידו בגת, אל תבשרו בחוצות אשקלון, פן תשמחנה בנות פלשתים, פן תעלוזנה בנות הערלים" – שמואל ב' א', י"ט כ'. מידע על חדרים יוקרתיים לפי שעות באשקלון – זוגות אשר השכילו לשכור חדרי אירוח לפי שעות באשקלון והם טועמים מן הטעימה הנהדרת הזאת וממצים את הרומנטיקה שבחדרים ואת השייכות שלהם, יכולים להעיד שהם לא באים רק פעם אחת לחדרים אלו, אלא הפכו זאת בלי עוררין למנהג קבוע עבורם.

 

בהשכרת חדרי אירוח לפי שעות באשקלון הפרטנר שלכם חווה את השייכות שלכם במלואה, ממצה את מלוא הפוטנציאל מן השייכות שלכם, ללא הפרעות של בוס טרדן בעבודה, או של ילדים קטנים קטנים או אפילו של ההורים.

 

סטודנטים אשר לומדים במכללה באשקלון וגרים במעונות עם עוד סטודנטים נוספים, משוועים לפרטיות באופן נואש – בדיוק בשבילכם סטודנטים יקרים נועדו חדרים דיסקרטיים לפי שעות באשקלון. הביקוש הרב של צימרים לפי שעות באשקלון הביא רבים מבעלי החדרי נופש להעמיד את החדרים שלהם להשכרה על יסוד שעות.

 

מסתבר שהדבר משתלם לכולם, לזוגות הצעירים אשר יכולים לכיף ממקום דיסקרטי ופרטי באיכות מעולה ויוקרתית לכמה שעות בלבד ולבעלי החדרי נופש שיכולים להשכיר את האזור כמה פעמים ביום ולנצל אותו גם בתקופות חלשות מבחינת ההשכרות כשאין תיירים לכמה ימים.

וילה ענקית עם 3 חדרי שינה וחצר מטופחת -פינה מהלב זהו מתחם פרטי ומגודר השוכן בצפון העיר אשקלון. אצלנו תוכלו להתארח למספר שעות, ללילה,סופ"ש או אירוע זוגי רומנטי. מה בוילה: 3 חדרי שינה יוקרתיים עם מיטות זוגיות, חדר רחצה עם אמבטיה זוגית בצורת לב, סלון ומערכת
גם לכם נמאס לנסוע שעות על גבי שעות למקום בו כל עם ישראל מתארח? נמאס לכם שאתם נוסעים לחופשה ועדיין לא מצליחים להשיג את הפרטיות לה אתם כה זקוקים? אין שום בעיה. כיום ניתן למצוא את החופשה האידיאלי והיא – צימרים לפי שעה. וילות בצפון בצימרים מסוג אלה תוכלו